Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki Freeride i Freestyle

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Freeride i Freestyle 

Postaw na niczym nieskrępowaną zabawę, sięgając po markowe rolki dla dorosłych, w tym ich wersje damskie (w charakterystycznej, delikatnej kolorystyce) oraz męskie. Oferujemy bogaty wybór różnorodnych konstrukcji gwarantujących najwyższy komfort jazdy, a w wielu przypadkach również możliwość wykonywania bardziej złożonych trików, wymagających od użytkownika wyższego poziomu umiejętności.

Sprzęt z kategorii Freestyle sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach. Zachwyci miłośników szybkiej jazdy, jak i tych, którzy szukają wygodnego sprzętu do jazdy miejskiej. Oczywiście wśród bogatego asortymentu produktów znaleźć można również oryginalne konstrukcje rolek do slalomu, ślizgów i innych, efektownych ewolucji zarezerwowanych dla odważnych wyczynowców.

Nasze produkty, w tym typowe rolki rekreacyjne z kategorii Urban (do jazdy miejskiej) to nowoczesne konstrukcje wykonane z najlepszej jakości komponentów, trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu, dające możliwość jazdy po różnych, nie zawsze idealnie gładkich i równych nawierzchniach.

Jak wybrać rolki do jazdy miejskiej?

Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu, który zagwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy po mieście, zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą najlepsze rolki dla dorosłych typu Urban. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilkanaście różnych modeli sprzętu zaprojektowanego w ten sposób, by gwarantować maksimum wygody, bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy w warunkach miejskich, po nie zawsze idealnie równych nawierzchniach, w tym po nawierzchniach asfaltowych, betonowych, a nawet po bruku.

Wybierając rolki damskie lub męskie, w pierwszej kolejności upewnij się co do wyboru ich właściwego rozmiaru. W ofercie sklepu znajdziesz regulowane wersje tego typu sprzętu, co ułatwi jego idealne dopasowanie do rozmiaru Twojej stopy. Poza tym zwróć uwagę na rozmiar i poziom twardości kółek (im twardsze, tym mniejsza przyczepność do podłoża i mniej problemów z wykonywaniem trików ważnych w jeździe Freestyle), na rodzaj zastosowanych łożysk (im lepsze, tym szybsza jazda), a także na jakość wykonania skorupy, która ma nie tylko chronić stopy, ale i gwarantować wysoki komfort jazdy.

Pokaż 1 - 3 z 3 wszystkich produktów