Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki Speed do jazdy szybkiej

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Speed do jazdy szybkiej 

Lubisz rozwijać duże prędkości? Szukasz sprzętu, który pozwoli przejechać większy dystans bez uczucia dużego zmęczenia? Sięgnij po profesjonalne rolki do jazdy szybkiej Speed, zaprojektowane do jazdy szybkiej, o konstrukcji sprzyjającej rozwijaniu znacznych prędkości na równych i gładkich nawierzchniach, przede wszystkim na asfalcie i wysokiej klasy nawierzchniach betonowych. Oferujemy modele damskie i męskie, a także wersje regulowane dla młodszych użytkowników, których stopy wciąż rosną.

Odwiedzając nasz sklep, możesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt dla dorosłych, dostępny w bogatym wyborze rozmiarów i wersji kolorystycznych, wyposażony w szereg unikalnych rozwiązań technicznych, które wpływają na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także na to, co w tym przypadku najważniejsze, czyli na szybkość jazdy. Prezentowane konstrukcje rolek Rollerblade to rewelacyjny sprzęt do ścigania się, zaprojektowany na zawody sportowe, przeznaczony do pokonywania znacznych dystansów, w tym na maratony – dla najtwardszych i najbardziej wytrzymałych użytkowników tego typu sprzętu.

Nasze produkty, w tym typowe rolki szybkościowe, rekreacyjne z kategorii Urban (do jazdy miejskiej) to nowoczesne konstrukcje wykonane z najlepszej jakości komponentów, trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu, dające możliwość jazdy po różnych, nie zawsze idealnie gładkich i równych nawierzchniach.

Rolki do jazdy szybkiej - jak wybrać?

Szukając rolek do jazdy szybkiej, szczególną uwagę zwróć na rozmiar i poziom twardości ich kółek, a także na rodzaj zastosowanych w nich łożysk. Szczególnie ważny w tym przypadku będzie rozmiar kółek (im większy rozmiar, tym łatwiej się rozpędzić i utrzymać wysokie tempo jazdy) oraz typ łożysk (nowoczesne łożyska gwarantują mniejsze tarcie podczas obracania się kółek, dzięki czemu można rozwijać większe prędkości).

Prezentowane rolki do jazdy szybkiej Rollerblade to konstrukcje zaprojektowane do ścigania się na krótkich i długich dystansach, w tym na maratony, dające możliwość uzyskania dużych prędkości na równych nawierzchniach, zapewniające wysoki komfort jazdy. Ten ostatni element zapewniany jest między innymi przez obecność systemów odpowiadających za dobrą wentylację stóp.

Jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli rozwijać znaczne prędkości i jednocześnie zapewni wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, zwróć również uwagę na jego ogólną jakość wykonania. Prezentowane konstrukcje typu Speed zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie, są trwałe i wygodne w codziennym użytkowaniu, a nasz sklep jest gwarantem najwyższej jakości ich wykonania. Sprawdź nasze rolki szybkościowe. 

Pokaż 1 - 7 z 7 wszystkich produktów