Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Spitfire

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica Spitfire 

Agresywne, zaawansowane technologicznie narty zjazdowe Nordica Dobermann Spitfire z serii Race / On Piste, które pozwalają na stałe udoskonalanie umiejętności na stoku. To właśnie z nimi doświadczeni i wymagający narciarze zajmują najwyższe stopnie na podium w Pucharze Świata. Zawodnicy wybierają te modele ze względu na ich nieprawdopodobną zwinność, szybkość i niezawodność – bez względu na warunki, w jakich przychodzi nam jeździć na nartach.

Nordica Dobermann Spitfire przeznaczone są do zjazdów na przygotowanych trasach, gdzie niezbędna jest nienaganna precyzja i stabilność. Ich atutem jest niezwykła płynność i jeszcze większe niż do tej pory przyspieszenie na łukach.

Narty z serii Dobermann Spitfire to najlepszy wybór dla zaawansowanych narciarzy, profesjonalistów i instruktorów, którzy pragną radzić sobie jeszcze lepiej zarówno na krótkich, jak i na długich skrętach. Trzy lata testów pozwoliły na stworzenie nart idealnych – Nordica Dobermann Spitfire to produkty łączące w sobie najlepsze cechy nart slalomowych i gigantowych, oferujących zróżnicowany promień skrętu, na poziomie od 12,5 aż do 17 m, w związku z czym sprzyjają komfortowemu skręcaniu w każdych warunkach.

Wszystkie modele z serii Dobermann Spitfire wykorzystują niezwykle wytrzymałą, tytanową konstrukcję, system FDT Race Plate Pro oraz profil Moderate Race Profile, dzięki czemu narty mogą się naturalnie zginać i oferować zawodnikom żwawą, lekką jazdę.

Pokaż 1 - 7 z 7 wszystkich produktów