Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Dobermann

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica Dobermann 

Jedne z najbardziej legendarnych produktów marki Nordica – narty wyczynowe Nordica Dobermann, należące do serii Race / On Piste. Niemal 20 lat pracy i badań sprawiło, że zespół projektantów Nordica Dobermann stworzył narty najlepsze w swej kategorii.

Narty Dobermann to seria, która w doskonały sposób łączy modele gigantowe i slalomowe. Za sprawą zastosowania cech nart gigantowych, narty Nordica Dobermann pozwalają na jeszcze lepsze przyspieszenie, natomiast wykorzystanie cech nart slalomowych zaskakuje nadzwyczajnym taliowaniem, co umożliwia dynamiczne, krótkie skręty.

Dobermann to narty dedykowane zaawansowanym narciarzom, którzy pragną czuć się niczym zawodnicy biorący udział w Pucharze Świata. Ich konstrukcja wzorowana jest na najbardziej agresywnych nartach zawodniczych, w związku z czym zaskakują nieprawdopodobną szybkością, stabilnością i precyzją podczas wykonywania skrętów.

Narty Nordica Dobermann to modele do jazdy na slalomie, jak również do zjazdów na gigancie, które oferują pełny rdzeń drewniany, połączony z dwiema warstwami tytanalu. Konstrukcję uzupełniają ścianki boczne wykonane z fenolu, co wzmacnia precyzję oraz stabilność podczas jazdy na lodowym podłożu. Zastosowano w nich także nową płytę FDT, do której powstania inspiracją stała się najlepsza płyta stosowana w Pucharze Świata – Marker Piston. Tak zaawansowana budowa sprawia, że narty zaskakują jeszcze lepszą mocą i przyjemnością podczas jazdy.

Pokaż 1 - 19 z 19 wszystkich produktów