Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Lightning

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Mizuno Wave Lightning 

Mizuno Wave Lightning to najwyższy model butów siatkarskich. Jest to wybór wielu zawodników Mistrzostw Świata w Siatkówkę, przede wszystkim tych grających w ataku. Reprezentanci w 2018 roku upodobali sobie niebieskie buty siatkarskie Mizuno Wave Lightning Z4 Mid.

Priorytetem butów Mizuno Wave Lightning jest umożliwienie jak najszybszych ruchów, tak szybkich jak błysk pioruna! Są to również jedne z najlżejszych butów Mizuno. Mimo niskiej wagi, buty Lightning zapewniają odpowiednią amortyzację oraz ochronę.

Mizuno Wave Lightning występują w dwóch wersjach, jako buty do siatkówki za kostkę, oznaczone w nazwie MID oraz niskie. Rodzaj cholewki butów halowych zależy od preferencji siatkarza, wysokie lepiej usztywniają nogę w miejscu kostki, natomiast niskie pozwalają na większy zakres ruchów i są lżejsze.

Najpopularniejszymi z grupy Mizuno Wave Lightning Z są buty Lightning Z4 występujące w kolorze niebieskim i czarnym oraz damska wersja butów siatkarskich w kolorystyce różowej oraz biało-różowej. Dostępne są również kolory biało-żółty oraz biało-różowy.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 39 wszystkich produktów