Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Custom Kit

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Custom Kit 

Wybierając odpowiednie rolki dla siebie mamy świadomość tego, że nie będziemy jedynymi użytkownikami tego modelu. Firmy zajmujące się produkcją rolek oferują nam zatem doskonałą alternatywę dla osób pragnących wyróżniać się w tłumie – zestawy tuningowe Custom kit, dzięki którym możemy całkowicie indywidualnie dopasować design naszych rolek do swoich upodobań i gustów. Dzięki nim nasze rolki będą w pełni wyjątkowe i niepowtarzalne.

W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć bogatą ofertę zestawów Rollerblade Custom kit, które dopasowane są do rolek z kolekcji Twister – poczynając od modeli Twister X, Twister Limited, Twister Pro, a kończąc na rolkach Twister 80.

Custom kit marki Rollerblade standardowo wyposażone są w dwie cholewki z klamrami i śrubami, parę sznurówek, a także parę sliderów z elementami do ich przymocowania.

Zestawy tuningowe Custom kit to możliwość personalizacji i pełnego dopasowania wyglądu rolek do własnych potrzeb. Firma Rollerblade proponuje nam zestawy w dwóch rozmiarach: mniejszym od 36 (230mm) do 41 (265mm), jak również większym od 42 (270mm) do 47 (310mm).

Pokaż 1 - 6 z 6 wszystkich produktów