Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Skarpetki na rolki

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Skarpetki na rolki 

Wybór odpowiednich skarpet do jazdy na rolkach to podstawa, by móc cieszyć się komfortem i wygodą podczas uprawiania tego sportu. Co więcej, pamiętać należy o specjalnej ochronie stopy, by nie narażać jej na obtarcia, odparzenia, czy też zdarzające się niekiedy rany cięte.

Rynek oferuje nam szeroką bazę akcesoriów zaprojektowanych z myślą o rolkarzach, w tym przede wszystkim skarpetek na rolki. W naszym sklepie znaleźć mogą Państwo przede wszystkim modele wyprodukowane przez firmę Rollerblade i Macroblade, które wyróżnia nieprzeciętna jakość i gwarancja maksymalnego komfortu podczas jazdy.

Skarpetki Rollerblade tworzone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można także znaleźć modele dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rolkarstwem. Głównymi aspektami, na które należy zwrócić uwagę podczas doboru skarpetek na rolki, a także skarpetek na łyżworolki jest przede wszystkim ochrona palców, ścięgna Achillesa, pięty, podbicia, goleni, kostek, odpowiednia wentylacja i dopasowanie do rozmiaru stopy. Rollerblade produkuje zatem skarpetki, które spełniają wszystkie powyższe wymagania, a co więcej – nie przesuwają się na nodze i pozwalają na wygodną jazdę w każdych warunkach atmosferycznych ze względu na znakomitą ich wentylację. 

Pokaż 1 - 19 z 19 wszystkich produktów