Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rowery

Katalog

Podkategorie
Rozmiar
Rozmiar
Rozmiar

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rowery 

Rowery Stevens

Osoby nie znające się na rowerach będą patrzyły na przerzutki i ewentualnie hamulce, jednak najważniejsza w rowerze jest rama i właśnie w tym specjalizuje się niemiecka firma Stevens. Oczywiście wykorzystywane w rowerach Stevens komponenty to również wysokiej klasy sprzęt produkowany przez firmy Shimano i Sram. W wyższych modelach rowerów wykorzystywane są amortyzatory Fox i Rock Shock- jest to druga najważniejsza rzecz w rowerze.

Do produkowania rowerów Stevens, a raczej ram, wykorzystywane są technologie Triple Butted i Hydroforming pozwalające otrzymać najlepszy stosunek masy do wytrzymałości. Rowery Stevens mają odpowiednią sztywność, aby zapewnić optymalne przeniesienie siły i zapobiec utratom energii przenoszonej przez system korbowy do kół.

Stevens Bikes lubi pokazać swoje możliwości techniczne i uciec konkurencji mocno w przód, dlatego w 2015 roku firma stworzyła łańcuch, na którym można przejechać 10 000 km bez smarowania i przerzutki, które będą chodziły płynnie przez 600 000 km bez regulacji.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 30 wszystkich produktów