Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rakiety tenisowe rekreacyjne

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rakiety tenisowe rekreacyjne 

W tym dziale można znaleźć rakiety tenisowe zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tenisem ziemnym, jak i dla średnio zaawansowanych amatorów tego sportu.

Rakiety tenisowe dla początkujących wyróżnia najczęściej duża główka, niska waga oraz wyważenie rakiety na główkę. Duża główka pozwala na generowanie wysokiej mocy podczas uderzeń, szczególnie niecentrycznych. Niska waga rakiety to łatwość inicjacji uderzenia oraz szybsza reakcja na odbiór piłki. Wysoka powierzchnia naciągu pozwala na wybaczanie niektórych błędów. Wyważenie rakiety na główkę zapewnia wysoką moc uderzenia, co jest ważne szczególnie podczas krótkich zamachów.

Rakiety tenisowe dla osób średnio zaawansowanych mają trochę mniejszą główkę, wyższą wagę i najczęściej wycentrowane wyważenie rakiety. Mniejsza główka to lepsza stabilność, ale generowanie mniejszej mocy, wyższa waga również pozytywnie wpływa na stabilność, ale trudniejsza jest inicjacja zamachu. Wyważenie rakiety na serce to lepsza kontrola, ale mniejsza moc uderzenia.

Rakiety tenisowe rekreacyjne pozwalają na szybkie opanowanie podstaw tenisa oraz doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki swoim uwarunkowaniom technicznym wybaczają błędy i „grają same za nas”, dzięki czemu szybko możemy się piąć w górę w swojej karierze tenisowej.

Pokaż 1 - 22 z 22 wszystkich produktów