Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Skarpety do biegania

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Skarpety do biegania 

Buty do biegania Mizuno oraz specjalistyczne skarpety to idealnie dobrany zestaw, który zapewni nam doskonały komfort oraz polepszy nasze osiągi. Skarpety do biegania Mizuno tworzone są ze specjalnie dobranych, kilku materiałów umiejscowionych zależnie od miejsca. Taki zestaw sprawi, że nasze stopy będą mniej zmęczone po biegu i uchroni je przed otarciami i odciskami.

Specjalne skarpety do biegania poprawiają kontrolę podłoża, przez co będziemy biec jeszcze pewniej, a przetaczanie stopy będzie jeszcze płynniejsze. Skarpety Mizuno wyposażone są w system DryLite, który pomoże butom wyprowadzić wilgotne powietrze na zewnątrz. To bardzo ważne szczególnie podczas długich dystansów. Materiały z których zostały wykonane skarpety mają membrany zapewniające oddychalność skarpetkom i naszym stopom.  Skarpety doskonale dopasowują się do stopy, płaskie szwy użyte w większości skarpet sprawiają, że materiał idealnie przylega do skóry. Brak nadwyżek materiału powoduje, że odległość między stopą a butem jest optymalna.

Wprowadzamy skarpety nowej włoskiej marki YUN, która specjalizuje się w odzieży i bieliźnie termicznej. UYN należy do firmy Trerè Innovation, która we włókiennictwie funkcjonuje już od 1950 roku!

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 27 wszystkich produktów