Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Piłka ręczna

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Piłka ręczna 

Buty do piłki ręcznej

Japońska firma Mizuno funkcjonuje już od 1906 roku. Produkty Mizuno wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół. W przeciwieństwie do innych producentów, rozmiarówka butów Mizuno odpowiada dokładnym, rzeczywistym rozmiarom butów i nie odbiega od nich nawet o milimetr. Z tego względu buty do piłki ręcznej Mizuno możemy kupować bez wcześniejszej przymiarki, bazując jedynie na rozmiarze producenta.
Buty do piłki ręcznej Mizuno to również innowacyjne technologie, które sprawią, że łatwiej wejdziemy na kolejny, wyższy poziom gry w piłkę ręczną.

Jakie powinny być buty do piłki ręcznej?

Wybór idealnego obuwia nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Piłka ręczna to szybki i dynamiczny sport, więc buty do jego uprawiania powinny dopasowywać się do ruchów gracza i gwarantować mu pełną wygodę. Ważna jest amortyzacja na całej powierzchni podeszwy – jednocześnie nie może być ona za miękka, zaś cholewka powinna być dobrze dopasowana do stopy (szczególnie w okolicy śródstopia). Warto wybrać model za kostkę, który gwarantuje pełną stabilność. Nie bez znaczenia jest też optymalny komfort termiczny, a więc termoizolacja zapobiegająca przegrzewaniu się stopy.

Polecamy buty do piłki ręcznej japońskiej firmy Mizuno, które łączą wygodę użytkowania z efektownym designem produktu. Jakość wykonania i precyzja najdrobniejszych szczegółów z pewnością zasługują na uznanie i mają niebagatelne znaczenie w przypadku osób uprawiających sport – czy to zawodowo, czy też amatorsko. W każdym modelu zastosowano innowacyjne technologie poprawiające komfort noszenia i estetykę buta. Wyróżnia je dokładna rozmiarówka, która ma pokrycie w rzeczywistości.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 40 wszystkich produktów