Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Pływanie

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Pływanie 

Oferujemy szeroki wybór produktów związanych z pływaniem. Są to zarówno pełne stroje kąpielowe, jak i drobne akcesoria takie jak okularki pływackie. W tej kategorii znajdują się zarówno akcesoria dla osób początkujących oraz plażowiczów, jak i sprzęt dla zawodowych pływaków.

Dobierając sprzęt pływacki do sklepu sportowego SkiTenis kierowaliśmy się przede wszystkim jakością produktów. Z tego względu wybraliśmy brytyjską markę Speedo, która jest uważana za lidera, jeżeli chodzi o pływanie. W najbliższym czasie w naszym sklepie pojawią się również produkty polskiej firmy pływackiej 4swim. Nasz sklep jako pierwszy miał możliwość ich sprawdzenia, testy wypadły nienagannie. Akcesoria pływackie 4swim z pewnością staną się numerem jeden w Polsce, następnie w Europie, a może i na świecie!

Marka Speedo jest znana przede wszystkim z zawodniczych strojów pływackich wykorzystujących technologię zainspirowaną skórą rekina. Fastskin pozwala na osiąganie znacznie lepszych rezultatów na zawodach, dlatego został zakazany przez FINA. Kolejnym pionierskim produktem Speedo są szybkoschnące shorty, producent zapewnia, że wyschną zanim dojdziemy do swojego ręcznika.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 119 wszystkich produktów