Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do siatkówki Mizuno

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do siatkówki Mizuno 

Witamy Państwa w sklepie Skitenis, a dokładnie w kategorii, w której znajdują się produkty legendarnej marki Mizuno. Przedstawiany producent to światowy lider produkcji dopracowanych butów do siatkówki. Buty Mizuno tworzone są z należytą dbałością i precyzją, czego dowodzi fakt, iż każdy rozmiar nie odbiega od wartości katalogowych nawet o milimetr. Dzięki temu wysokiej jakości buty do siatkówki Mizuno doskonale dopasowują się do stopy siatkarzy, posiadają wysoką oddychalność i nie ograniczają ich ruchów podczas gry. Wręcz pomagają oraz pozwalają na jeszcze lepsze i pewniejsze poruszanie się po boisku. Atutem jest również wyjątkowy design. Oryginalne wzornictwo butów skutecznie wyróżnia je na tle konkurencji.

Buty Mizuno cechuje japońska nowoczesność i precyzja wykonania. Podczas produkowania butów Mizuno, firma wykorzystuje  najwyższej jakości materiały a także i nowatorską technologię, co sprawia, że dzięki obuwiu do siatkówki, Twoja gra będzie dużo lepsza, bezpieczniejsza i efektywniejsza. Potwierdzają to nie tylko amatorzy grający w siatkówkę, ale także światowej sławy trenerzy i zawodnicy, którzy w butach do siatkówki Mizuno występują na boiskach całego świata.

Każda para butów Mizuno ma 2-letnią gwarancję. Ponadto nasz sklep przyjmuje zwroty butów - jeżeli w przeciągu dwóch tygodni od zakupu zdecydują się Państwo zwrócić nieużywane obuwie - przyjmiemy je bez żadnych problemów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą butów do siatkówki Mizuno i do składania zamówień!

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 88 wszystkich produktów