Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Turystyka

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Turystyka 

W tym miejscu znajdą Państwo niezbędne rzeczy zarówno na wakacyjny biwak, jak i profesjonalną wyprawę górską. W oferowanej odzieży można uprawiać większość sportów lub nosić ją na co dzień. Odzież turystyczna jest zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną swobodę ruchów oraz wysoką oddychalność. Nie zapomniano również o atrakcyjnym wzornictwie.

Oferujemy przede wszystkim produkty brytyjskiej firmy Berghaus, która jest liderem jeżeli chodzi o produkty turystyczne. Namioty oraz śpiwory w większości są marki Eureka oraz Easy Camp. W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawią się również produkty marki Rab pochodzącej z Wielkiej Brytanii, wyróżnia ją wysoka jakość i niezawodność produktów.

W podkategorii akcesoria znajdą Państwo drobne, jednak bardzo przydatne, dodatki turystyczne takie jak termosy, kubki a nawet kosmetyczkę. Namioty turystyczne to niezbędny produkt, aby zapewnić sobie przyjemny wypoczynek w naturalnych warunkach. Odzież turystyczna to nie tylko kurtki i spodnie, ale również rękawiczki, czapki oraz specjalne ochraniacze na szyję. Plecaki turystyczne to konieczne akcesorium, aby szybko i wygodnie przenieść niezbędne do wyprawy rzeczy. Posiadamy różnej grubości śpiwory, dobierane do warunków atmosferycznych. Torby turystyczne to dodatkowe akcesoria, które pomogą nam się spakować.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 58 wszystkich produktów