Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki wyczynowe

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki wyczynowe 

Jazda na rolkach ma wiele zalet i choć dla większości osób jest to przede wszystkim forma rozrywki, to jednak dla pewnej grupy wyczynowa jazda na rolkach stała się prawdziwą pasją i unikalną formą sportowej aktywności. Jeśli szukasz profesjonalnych rolek do jazdy wyczynowej, mamy dla Ciebie wiele wyjątkowych modeli rolek marki Rollerblade, czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów tego typu sprzętu na świecie. Rolki Rollerblade przeznaczone do jazdy wyczynowej to sprzęt o wyjątkowych właściwościach i parametrach technicznych. Tego typu rolki słyną z niezwykle dokładnego profilowania kształtu stopu, co w automatyczny sposób przekłada się na lepsze czucie kółek w czasie jazdy, a to z kolei na możliwość rozwijania większych prędkości i na lepszą zwrotność. Rolki Rollerblade Twister lub Tempest to idealny sprzęt do jazdy wyczynowej, do pokonywania dużych dystansów, a także do osiągania wysokich prędkości. Na komfort użytkowania tego typu produktów wpływa unikalny system wentylacji, który ogranicza ryzyko otarć i przegrzewania się stopy.

Jak wybrać rolki wyczynowe?

Interesują Cię wyłącznie najlepsze modele sprzętu stworzonego z myślą o jeździe ekstremalnej, o rozwijaniu znacznych prędkości i wykonywaniu różnego rodzaju trików? Wybierz profesjonalne rolki wyczynowe Rollerblade w wersji dla dorosłych, w bogatym wyborze kolorów, damskie (delikatna kolorystyka) lub męskie (czarne i szare z kolorowymi wstawkami).

Jeśli interesują Cię w pełni profesjonalne rolki do jazdy szybkiej, szukaj modelu wyposażonego w twarde kółka o większej średnicy, dzięki którym będziesz mógł rozwijać duże prędkości. Twarde kółka to także mniejsza przyczepność do podłoża, a tym samym większa łatwość wykonywania różnego rodzaju trików – taki sprzęt zapewni mnóstwo frajdy pod warunkiem wysokiej sprawności fizycznej jego użytkownika. Zwróć również uwagę na jakość łożysk (im lepsze łożyska, tym mniejsze tarcie i możliwość rozpędzenia się do większej prędkości) oraz konstrukcję skorupy buta, która powinna być twarda z wierzchu i miękka, dopasowująca się do kształtu stopy od środka.

Pokaż 1 - 7 z 7 wszystkich produktów