Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki agresywne

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki agresywne 

Dla miłośników ekstremalnej jazdy na rolkach przygotowaliśmy zestaw produktów o unikalnych właściwościach i parametrach technicznych. Prezentowane rolki Rollerblade dobrze trzymają się na nodze, zapewniają wysoki poziom precyzji ruchu, dużą zwrotność, a także maksymalny komfort użytkowania, dzięki wdrożeniu niezwykle efektywnego w działaniu systemu wentylacji wewnętrznej. Rolki Rollerblade to także niezła amortyzacja i duża szybkość, dzięki czemu są to produkty idealnie sprawdzające się w roli sprzętu dedykowanego dla urban skating, czyli dynamicznego przemieszczania się po mieście z wykorzystaniem różnego rodzaju akrobacji i trików. Dzięki takim produktom jak rolki Rollerblade jazda staje się bardziej widowiskowa i niesamowicie dynamiczna. Prezentowane rolki to profesjonalny, estetycznie wykonany i niezwykle wytrzymały sprzęt, który przypadnie do gustu początkującym oraz średnio zaawansowanym pasjonatom skatingu. Na rolkach tego sprawdzonego producenta możesz nie tylko jeździć, ale także skakać lub zagrać w jedną z odmian hokeja.

Jak wybrać rolki agresywne?

Należysz do grona miłośników ekstremalnej jazdy na rolkach, włączając w to możliwość wykonywania skomplikowanych, a przez to niezwykle widowiskowych ewolucji tj. skoki, ślizgi po poręczach, jazda po rampach i innych? Zapoznaj się bogatą ofertą przygotowaną przez nasz sklep, na którą składają się najlepsze modele sprzętu marki Rollerblade, zaprojektowanego z myślą o wyczynowcach.

Wybierając rolki dla dorosłych, do skoków i innych ewolucji, szczególną uwagę zwróć na jakość wykonania skorupy buta, która powinna być maksymalnie twarda, tak by chronić stopę przed urazami, o jakie nietrudno podczas wykonywania różnego rodzaju trików w skateparku. Skorupa buta nie może ulec uszkodzeniu (nie pęknąć) przy pierwszym zetknięciu z twardą przeszkodą. Poza tym należy przyjrzeć się konstrukcji kółek, które powinny być wykonane z twardego, odpornego na ścieranie materiału. Twarde, odpowiednio zabezpieczone kółka, w połączeniu ze szczególną, niezwykle mocną konstrukcją płozy, dają gwarancję wyśmienitej zabawy bez ryzyka szybkiego uszkodzenia sprzętu.