Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Bielizna narciarska

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Bielizna narciarska 

Sporty zimowe wymagają odpowiedniego ubioru a podstawą stroju narciarskiego jest bielizna termoaktywna. Jako że jest najbliżej ciała, to na niej spoczywa największa odpowiedzialność za komfort jazdy. Nikogo prawdopodobnie nie trzeba już przekonywać, że bawełna nie jest odpowiednim wyborem, jeśli chodzi o bieliznę sportową. Nowoczesne tkaniny funkcyjne nie tylko dbają o zachowanie odpowiedniej temperatury, lecz również odprowadzają wilgoć z ciała na zewnątrz, tak by skóra pozostała sucha nawet podczas intensywnego wysiłku. W SkiTenis oferujemy najwyższej jakości bieliznę narciarską firmy IQ. Krój bielizny umożliwia jej idealne dopasowanie do każdego kształtu ciała, dzięki czemu bielizna działa prawidłowo. Tkanina ma wysokie parametry oddychalności i świetnie eliminuje wilgoć, zaś użyta w niej przędza MerylSkinlife zawiera jony srebra eliminujące zapach potu i działające antyalergicznie.

Niezależnie od stopnia zaawansowania jazdy danej osoby, bielizna termoaktywna na narty może okazać się nieoceniona podczas wypadów na stok. Odzież ta odnajdzie się nie tylko latem, ale również podczas największych mrozów, ponieważ jest w stanie zapobiegać zarówno przegrzaniu, jak i wyziębieniu organizmu. Do jej produkcji wykorzystuje się polydacron, który jest w stanie przenosić wilgoć na zewnątrz, zatrzymując jednocześnie ciepło. Atutem tego typu materiałów jest możliwość błyskawicznego prania oraz szybkiego schnięcia.

Bielizna termoaktywna na narty – dlaczego warto ją mieć?

Istnieje wiele powodów, dla których nie można obuć się bez bielizny termoaktywnej podczas jazdy na nartach, a jednym z nich jest fakt, że daje ona możliwość oddychania skórze. Co więcej, produkty te trzymają ciepło, izolują pot od skóry oraz zachowują jej suchość. Należy jednak zaznaczyć, że te elementy garderoby powinny być odpowiednich rozmiarów – tylko właściwie dopasowana bielizna termoaktywna będzie spełniać wszystkie swoje zadania. Obecnie jej producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych i lepszych materiałów, dzięki czemu jest w czym wybierać. Sprawdź również inne akcesoria narciarskie m.in. narciarskie damskie spodnie, kurtki narciarskie męskie, bieliznę termoaktywną i wiele innych.

Pokaż 1 - 17 z 17 wszystkich produktów