Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Berghaus

Historia renomowanej marki odzieży i obuwia sportowego Berghaus sięga lat 60. XX wieku, kiedy to dwóch alpinistów - Peter Lockey oraz Gordon Davison - zdecydowało się założyć sklep LD Mountain Center, który oferował przede wszystkim zaawansowaną odzież alpinistyczną.


Kluczowymi produktami marki Berghaus są znane wszystkim sportowcom plecaki, a przede wszystkim ich rewolucyjny model Cyklop, który wyróżnia zastosowanie wewnętrznego stelaża.


Twórcy firmy Berghaus mogą cieszyć się również zastosowaniem w 1977r. jako pierwsi w Europie tkaniny Gore-Tex, która po dziś dzień słynie z zaskakujących właściwości wodoodpornych i oddychających.


Producent jako pierwszy zaproponował także odzież outdoorową i akcesoria dla kobiet, w tym m.in. doskonale znanego kobietom na całym świecie plecaka Lady Pulsar.


Berghaus nieustannie stara się wdrażać nowe technologie i wybierać najnowocześniejsze rozwiązania w swoich produktach. Dowodem tego jest nagroda The Queen’s Award z 2006 roku za innowacyjne projekty i rozwój technologiczny produktów.


Pokaż 1 - 17 z 17 wszystkich produktów