Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy dziecięce 

Każdy sport najlepiej jest zaczynać w jak najwcześniejszym wieku. Dzieci mają niezwykłe zdolności i znacznie szybciej uczą się sportów niż dorośli. Nawyki wyrobione za młodu zostają na całe życie. Dodatkowo dzieci są mniej podatne na urazy pod wpływem upadków, ponieważ ich kości są bardziej elastyczne. Z tego względu nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nie zabrać dzieci ze sobą na łyżwy.

Ta kategoria skierowana jest dla najmłodszych łyżwiarzy. Mamy łyżwy o rozmiarze nawet EU29. Priorytetem łyżew dziecięcych jest przede wszystkim wygoda ich użytkowania oraz łatwość kontroli. Łyżwy regulowane można dostosowywać do rozmiaru stopy dziecka i korzystać z nich przez wiele sezonów. Wśród łyżew dziecięcych znajdują się łyżwy do jazdy figurowej z ząbkami amerykańskiej marki Rollerblade i Bladerunner na przedzie płozy oraz łyżwy hokejowe firm CCM oraz Reebok.

Łyżwy figurowe Rollerblade i Bladerunner skierowane są przede wszystkim dla dziewczyn. Mają budowę miękkiego buta wewnętrznego ze sztywną skorupą zewnętrzną lub pełną skorupę wykonaną ze skóry. Takie rozwiązanie to łatwość zakładania oraz wysoki komfort jazdy.

Łyżwy hokejowe CCM i Reebok skierowane do chłopców, są sznurowane i mają jednoczęściową skorupę. Takie rozwiązanie to większa sztywność i lepsze przeniesienie siły.

Pokaż 1 - 8 z 8 wszystkich produktów