Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy męskie

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy męskie 

Łyżwy męskie to łyżwy hokejowe. W naszej ofercie można znaleźć łyżwy dla osób o każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla osób dopiero zaczynających jeździć na łyżwach, jak i zawodników. Łyżwy amatorskie to przede wszystkim firma Bladerunner, których konstrukcja to w większości otwarty but zewnętrzny z butem wewnętrznym. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla amatorów, jedna dla osób zaawansowanych but będzie zbyt miękki.

Dla osób średnio zaawansowanych polecamy przede wszystkim firmy CCM oraz Reebok, które produkują łyżwy wiązane z pełnym, jednoczęściowym butem. Takie rozwiązanie to gwarancja odpowiedniej sztywności łyżew, która jest niezbędna do odpowiedniego przeniesienia siły.

Dla zaawansowanych łyżwiarzy firmy Reebok oraz CCM stworzyły specjalne skorupy, które dostosowują się do stopy zawodnika. Termoformowalne skorupy, bo o nich mowa, umieszcza się w specjalnych piecykach CCM i zakłada na stopę. W ten sposób łyżwy doskonale dopasowują się do stopy, niwelując zbędne przestrzenie między stopą a skorupą łyżew.

Pokaż 1 - 8 z 8 wszystkich produktów