Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwiarstwo

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwiarstwo 

Obecnie łyżew hokejowych jest naprawdę wiele, dzięki czemu jest w czym wybierać. Jednak niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z tym sportem, czy też jesteśmy profesjonalistami, każdorazowo warto wybierać modele pochodzące od najlepszych oraz godnych zaufania producentów. Tylko wtedy otrzymujemy pewność, że nabyty produkt będzie służył w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Co równie istotne, do produkcji tego typu sprzętu wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na komfort ich użytkowania.

W niniejszej kategorii znaleźć można łyżwy pochodzące od firm, takich jak: CCM, Reebok oraz Bladerunner. Większość z nich dedykowana jest amatorom, jednak znaleźć tu można również profesjonalne łyżwy hokejowe z termoformowalną skorupą do gry na najwyższym poziomie. Oferta ta to również modele figurowe przeznaczone dla kobiet, jak również dziecięce z możliwością regulacji rozmiaru, tak aby można było jeździć w nich kilka sezonów. Niezależnie od tego, jaki produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest to markowy sprzęt najwyższej jakości. Na każdy z nich zapewniamy 2-letnią gwarancję.

Łyżwy i akcesoria

W tej kategorii znajdziesz łyżwy firmy CCM i Reebok oraz Bladerunner. Większość łyżew jest przeznaczona dla amatorów, jednak są tutaj również profesjonalne łyżwy, z termoformowalną skorupą do gry w hokeja na najwyższym poziomie. Oprócz nich znajdziesz łyżwy figurowe przeznaczone dla kobiet i dziecięce łyżwy z możliwością regulacji rozmiaru, tak aby można było jeździć w nich kilka sezonów. Bez znaczenia jaki produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest to markowy sprzęt najwyższej jakości. Na każdy z nich zapewniamy 2 letnią gwarancję.

Łyżwy hokejowe i łyżwy Bladerunner

Modele marki Bladerunner to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu oraz wygodę użytkowania. Modele te dedykowane są m.in. osobom początkującym. Łyżwy hokejowe cechują się bowiem dość dużą stabilnością, która jest niezwykle istotna podczas stawiania pierwszych kroków na lodzie. W wielu przypadkach sięgają one za kostkę i są wyposażone w praktyczne wzmocnienia znajdujące się na pięcie, które stanowią doskonałą ochronę dla podatnego na kontuzję ścięgna Achillesa. Innymi słowy, Bladerunner to wygodne modele rekreacyjne dedykowane osobom dorosłym.

Porównując łyżwy Bladerunner do klasycznych figurówek, zauważyć można, że są one nieco krótsze oraz węższe, co w znacznym stopniu przyczynia się do utrzymywania kontroli nad każdym stawianym krokiem. Na uwagę zasługuje także płoza, którą wyprofilowano w taki sposób, by wykonywanie gwałtownych zakrętów nie stanowiło najmniejszych problemów. Ponadto, płoza ta nie posiada ząbków charakterystycznych dla sprzętu do jazdy figurowej.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 28 wszystkich produktów