Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Blog w sklepie sportowym SkiTenis

Piłka ręczna zasady

Przeczytaj najciekawsze ciekawostki związane z piłką ręczną. Dowiedz się dlaczego piłkarzy ręcznych nazywamy szczypiornistami, a piłkę ręczną szczypiorniakiem. Poznaj najważniejsze zasady gry w ręczną.
Ocena, która marka butów narciarskich stworzyła najlepszą kolekcję jest trudnym zadaniem. Każda firma co sezon chce zaprezentować najlepsze buty narciarskie. W tym roku jest jednak inaczej. Jest firma, która zdecydowanie wyszła na prowadzenie w butach narciarskich i zdobywa kolejne nagrody, jeszcze przed sezonem narciarskim!
Technologia Nordica Infrared to przełom w butach narciarskich. Pozwala na doskonałe dopasowanie bez zmian struktury i wyglądu materiału. Jest to gwarancja, że buty będą wygodne i doskonale dopasowane.
Zawodnicy podczas Mistrzostw Świata w Siatkówkę robią wszystko, aby grać jak najlepiej. Każdy gra w siatkówkę na najwyższym możliwym poziomie, liczy się więc każdy szczegół. Buty do siatkówki wspierają siatkarzy i mogą zadecydować o ich przewadze nad rywalami. Sprawdź jakie buty siatkarskie wybierają najlepsi zawodnicy.

Jakie buty do piłki ręcznej?

Zastanawiasz się jakie buty do piłki ręcznej będą najbardziej odpowiednie? Koniecznie przeczytaj artykuł, który pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru! Wybraliśmy kilka par butów Mizuno, porównaliśmy je oraz zaznaczyliśmy największe różnice. Wskazaliśmy również, które buty najlepiej pasują na konkretne pozycje.
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)