Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Blog w sklepie sportowym SkiTenis

Jak wybrać buty do biegania?

Jakie buty do biegania na początek? Czy tanie buty do biegania to dobry wybór? Co to znaczy stopa pronująca lub supinująca? Jak często zmieniać buty do biegania? Jeżeli kiedykolwiek zadałeś sobie choć jedno z tych pytań - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie ;) Przedstawiam w nim najważniejsze informacje dotyczące doboru butów do biegania. Zaczynamy!

Nightskating co to jest?

Słyszałeś o Nightskating, ale nie wiesz o co chodzi? Dzięki temu artykułowi poznasz ideę nocnych przejazdów rolkarzy. Dowiesz się czym właściwie jest Nightskating, jak wziąć w nim udział oraz jakie rolki najlepiej sprawdzą się podczas przejazdu. Największym wydarzeniem tego typu jest Nightskating Warszawa, dlatego na tej imprezie przede wszystkim będzie skupiony artykuł.

Piłka ręczna zasady

Przeczytaj najciekawsze ciekawostki związane z piłką ręczną. Dowiedz się dlaczego piłkarzy ręcznych nazywamy szczypiornistami, a piłkę ręczną szczypiorniakiem. Poznaj najważniejsze zasady gry w ręczną.
Ocena, która marka butów narciarskich stworzyła najlepszą kolekcję jest trudnym zadaniem. Każda firma co sezon chce zaprezentować najlepsze buty narciarskie. W tym roku jest jednak inaczej. Jest firma, która zdecydowanie wyszła na prowadzenie w butach narciarskich i zdobywa kolejne nagrody, jeszcze przed sezonem narciarskim!
Technologia Nordica Infrared to przełom w butach narciarskich. Pozwala na doskonałe dopasowanie bez zmian struktury i wyglądu materiału. Jest to gwarancja, że buty będą wygodne i doskonale dopasowane.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)